KRYTINY

Strecha je korunou budovy, pridáva jej charakter a zdôrazňuje jej krásu. Avšak nielen má vplyv na rozhodnutie o výbere vhodnej krytiny. Strecha musí dlhé roky odolávať rozmarom počasia a atmosferickým javom, ako sú časté a intenzívne zrážky, silný a nárazový vietor, vrstva ležiaceho snehu, vysoká teplota a UV žiarenie.  Strešné plechy, ktoré máme v ponuke, sú vhodné pre každú strechu so sklonom väčším ako 14 stupňov. Vďaka nim budova so sedlovou, valbovou či manzardovou strechou získava výnimočne estetický vzhľad.  Plech má tiež tú výhodu, že je možné ho jednoducho kombinovať s mnohými materiálmi, napríklad s drevom alebo so sklom. Takto je možné vytvoriť kombináciu farieb a foriem, vďaka ktorým dom získava neopakovateľný vzhľad a svojrázna charakter.

Naše krytiny spájajú eleganciu a štýl, spolu s najvyššou kvalitou. Zdôrazňujú charakter budovy!

Technologické procesy používané pri výrobe krytín ROYAL, REGENT a FLEX zabezpečujú dodržiavanie stanovenej hrúbky plechov a odstraňujú z výrobného procesu materiály, ktoré nesplňujú požiadavky, čo zaručuje odolnosť a pevnosť konečných výrobkov.

V našej ponuke máme krytiny PLANNJA

Ak chcete vedieť viac o krytine ROYAL kliknite sem

Ak chcete vedieť viac o krytine REGENT kliknite sem

Ak chcete vedieť viac o krytine SMART kliknite sem

Povrchová úprava Hard Coat

Ide o najmodernejší a najtrvácnejší druh polymérovej úpravy na báze polyesteru, ktorá je v hornej vrstve plnená keramickými zrnkami. Tie dodávajú finálnemu, hladkému povrchu estetický sametový vzhľad s vlastnosťami na rozhraní medzi pružnosťou a tvrdosťou. Takto ošetrené povrchy sa vyznačujú vysokou mechanickou odolnosťou, zvýšenou odolnosťou voči agresívnemu prostrediu a predovšetkým rezistenciou voči UV-žiareniu. Tým sa zaručuje dlhá životnosť a stálofarebnosť. Tak isto ide o povrchovú úpravu ktorá je šetrná voči životnému prostrediu. Polyesterová povrchová úprava Hard Coat sa používa v dvoch hrúbkach a to 25 μm a   50 μm, podľa výrobku. Proces tejto povrchovej úpravy získal certifikát ISO 9001.

Táto povrchová úprava sa používa na krytinách ROYAL, REGENT a FLEX.

 

strešné krytiny galanta

Ak sa Vám páčia naše krytiny možete nás podporiť na facebooku.